Jdi na obsah Jdi na menu
 

Svatba Terezky a Míši - 7.7.2007

17. 9. 2007

Fotografie ze svatby najdete na stránkách kamarádky Aishy.

Svatba je veliká událost a my jsme moc rádi, že jsme byli pozváni.

Fotografie ze svatby najdete na stránkách kamarádky Aishy.

 

Ráno jsme se hezky oblékli (Arwen dostala speciální tenounký a hlavně elegantní obojek a vodítko - vše kovové) a vyrazili k Terce a Michalovi na zahradu. Tam už čekalo spoustu lidí. A samozřejmě vystrojená Aisha. Holkám bylo úplně jedno, že se mají chovat společensky přínosně - prostě se válely jako vždycky. Já a Standa jsme mezitím diskutovali s Katkou a Markem (Citu raději nebrali J).

 

Terka a Michal měli svatbu na zámku v Hořovicích, kde k mému velkému úžasu dohodli i vstup se psy. Takže u nádherného obřadu nechyběli ani psí kamarádi. Byli tam celkem tři ridgebaci - Aisha, Silver a Mariah a samozřejmě Arwen. Aisha určitě cítila nervozitu z páníčků, protože celý obřad téměř plakala a vyváděla opravdu psí kusy. Silver s Maruškou si schrupli a Arwen se nám cpala na klín - na zemi v zámku bylo přece na naší rozmazlenkyni chladno. Pak se dokonce čerství novomanželé vyfotili s těmi bestiemi a oni jako zkušení modelové pózovali a vůbec asi vycítili důležitost okamžiku.

 

Obrazek

Po obřadu se jelo na nyní už „Svobodových“ chatu do Plískova u Zbiroha, kde bylo připaveno jídlo, pití a zábava, dokud se ze svátečního oběda nevrátili oslavenci. Během odpoledne mi Silver sežral grilované masíčko a Arwen si ustlala přímo před reprobednou. Jinak si až překvapivě hráli tak, že nikoho neobtěžovali, nikomu nevadili naopak každý „nepejskař“ obdivoval, jaká je pohoda žít s vychovanými a dobře socializovanými psy. Měla jsem z toho hroznou radost.

 

Večer jsme se uložili do stanu na vojenské lehátka a protože Standa byl kapánek společensky unavený, Arwen se uvelebila ke mně pod deku a alespoň trochu mě v té ohromné zimě hřála. No, stejně jsem to omarodila ale stálo to za to.