Jdi na obsah Jdi na menu
 

 VŠECHNY NAŠE VIDEA NALEZNETE NA NAŠEM KANÁLU NA YOUTUBE

a některé na stream STREAM

Dvě videa, kde Ashley dovádí a rve se se svojí novou kámoškou African Elza Bawean´s Hope a Elzičky maminou Citou - Bawean od Kovářovské hůrky.

 

 

To jsme jednou tak na procházce chtěli osvěžit Arwenku, bohužel jsme nezkontrolovali terén a tu blbku vyslali do půlmetrového bahna. Jak vypadala a jak si to naše čuně užívalo se podívejte sami....

....a následné odbahnění Arwenky v tom samém potoce, jen o kousek dál. Arwen je pošuk do lovení všeho, co se do vody hodí, takže její opětovné nalákaní do vody problém nebyl.

Názorná ukázka toho, jak nám Arwenka v posledním měsíci pokulhává. Podle veterináře je to nataženou šlachou. Klid by to měl spravit...no udržte pitbula v klidu

Menší kolize na startu coursingového závodu Jarní Kralupy 29.3.2009. A to vždycky nadávám, jak si někdo neumí udržet psa na startu a akorát zdržuje. Když ono to tentokrát fakt nešlo. Ta mrška v tom dešti klouzala a hlavně jsme tam byli o hoodně dřív než normálně a Arýs byla napružená na střapeček.

 

Už jste někdy viděli u svého hafana, jak se bojí vlastního odrazu v zrcadle nebo jiné skleněné ploše? Vřele doporučuji každému, kdo má doma štěně (dospělí psi na to už nereagují, znají to). Já stihla natočit Ashley, jak se chtěla kamarádit s vetřelcem v okně.

 

Video, jak Arwenka papá masíčko. Holky měli tenkrát kuřecí i s kostma, takže při silnější hlasitosti jsou slyšet křupající kosti a když budete pozorní uvidíte i menší zádrhel, když se Ar zarazila kůstka o horní patro. Poradila si hravě, nejen s kostí, ale i s přihlížející a stále hladovou Ashley.

Prezentace Agátky - žíhaného sluníčko, co nás pouhých pět týdnů dělala šťastnějšími, ale doplatila na to, co měla nejraději - svobodné běhání s Arwenkou. Zůstane v naších srdcích navždy jako věčně veselá pibulka, i proto je v prezentaci použita veselá písnička.

 

Prezentace naší pitbulky tvořená programem Adobe Photoshop Elements, tedy z fotografií. Podložená úvodní písní ze seriálu Přátelé.

Poslední rozloučení s naším rodinným miláčkem kokršpanělem Andym. Stále vzpomínáme, Enďulko

 

Tři videa pořízená naší kamarádkou Alčou s leopardama www.leopardi.cz na coursing campu. Videa se týkají výcviku obran. Figurantem byl výborný Rosťa Valíček

 

Jak si Arwen a Bibi hrají s plyšovým psem u nás doma a druhé video je o tom, jak si hrajou spolu bez plyšového psa - neboli rvačka pitbula a ohaře. Bibi je Arwen veliká kamarádka. Arwenka je na videu po kastraci, proto má tu košilku.